SKJ - Stichting Kwaliteitsregister Jeugd

SKJ
De Stichting Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ) is het beroepsregister voor professionals in de jeugdsector. SKJ ziet toe op kwaliteit, toetsing en scholing.
Hieronder staat een overzicht van therapeuten die aangesloten zijn bij de SKJ.
Den Haag

Gestalttherapeut in Den Haag voor individuele therapie, relatietherapie en gezinstherapie. Ik kan faciliteren en begeleiden in jouw of jullie proces.
Ook zijn korter durende coachingstrajecten mogelijk.
Dordrecht

In mijn psychologenpraktijk in Dordrecht kun je terecht voor individuele psychologische begeleiding op het gebied van onzekerheid, angst, paniek en fobieën. Samen gaan we kijken naar de veroorzakers van jouw gevoelens en leren we deze blijvend te veranderen.
Harderwijk

--- wachttijd van 8 – 10 weken --- Ik ben Titia, therapeut in Harderwijk. Door middel van psychotherapie, systemische (familie)opstellingen en Neuro Emotionele Integratie (NEI) begeleid ik kinderen, jongeren, ouders en volwassenen om problemen te doorbreken en met meer kracht en vertrouwen verder te gaan.
Ik ben o.a. gespecialiseerd in behandeling van angst en trauma bij kinderen en volwassenen. Als het nodig is kan hiervoor tevens EMDR worden ingezet. Dit is een relatief kortdurende en effectieve vorm van traumabehandelin
Heerenveen

Mijn naam is Mariska. Ik ben EMDR-therapeut en Hypnotherapeut.
Ik zie veel mensen met klachten zoals: PTSS, Misbruik, Seksueel misbruik, Persoonlijkheidsstoornissen, Angsten, Negatief zelfbeeld, Eetstoornissen, Verslavingen.
Naast wekelijks therapie is ook een intensieve 4-6-8 daagse is mogelijk. Evenals 4-6 weekse intensieve therapie voor burnout, verslaving, angsten, persoonlijkheidsstoornissen, PTSS en misbruik.
Hilversum

Hulp bij het omgaan met angsten, spanningen en stress. De begeleiding richt zich op het verkrijgen van inzicht in patronen en het ontdekken van mogelijkheden om weer grip te krijgen op het leven. Het doel is om vertrouwd te raken met gevoelens en duurzame verandering te realiseren
Hoogeveen

Mijn naam is Mariska. Ik ben EMDR-therapeut en Hypnotherapeut.
Ik zie veel mensen met klachten zoals: PTSS, Misbruik, Seksueel misbruik, Persoonlijkheidsstoornissen, Angsten, Negatief zelfbeeld, Eetstoornissen, Verslavingen.
Naast wekelijks therapie is ook een intensieve 4-6-8 daagse is mogelijk. Evenals 4-6 weekse intensieve therapie voor burnout, verslaving, angsten, persoonlijkheidsstoornissen, PTSS en misbruik.
Hoorn

Angst belemmert je groei en ontwikkeling en daarmee belemmert je angst een leven zoals jij die graag wil leiden. Je blijft situaties ontwijken die belangrijk zijn om aan te gaan. Misschien lukt het je wel om bepaalde situaties of 'dingen' te vermijden, maar weet je dat dat op langere termijn niet echt handig is. Hoe zou het zijn om een (onverwachte) confontatie met dat waar je bang voor bent aan te kunnen? Zodat je rustig en vertrouwd verder kan gaan met wat je van plan was? Heerlijk toch? Maak gauw een afspraak.
Leiden

Wanneer je in je leven geremd wordt door angst, kan dat je ernstig beperken. Je bereikt niet wat je zou willen en kunnen bereiken. Ervaar je dat het je teveel in de weg zit, dan is het tijd om er wat aan te gaan doen. Samen kunnen we bekijken wat er aan de hand, wat het is dat jou belemmert. Vaak zijn een aantal gesprekken voldoende om weer in beweging te komen, waardoor je situatie kan veranderen.
Maastricht

Ik ben Loes en werk sinds 2011 als psycholoog en vanaf 2016 in mijn eigen praktijk.
Hier help ik mensen met verschillende klachten waaronder angsten en fobieën.
Ik vind het belangrijk om mijn behandelwijze af te stemmen op de cliënt. Daarom is het belangrijk om goed aan te geven wat het beste bij je past.
Meppel

Mijn naam is Mariska. Ik ben EMDR-therapeut en Hypnotherapeut.
Ik zie veel mensen met klachten zoals: PTSS, Misbruik, Seksueel misbruik, Persoonlijkheidsstoornissen, Angsten, Negatief zelfbeeld, Eetstoornissen, Verslavingen.
Naast wekelijks therapie is ook een intensieve 4-6-8 daagse is mogelijk. Evenals 4-6 weekse intensieve therapie voor burnout, verslaving, angsten, persoonlijkheidsstoornissen, PTSS en misbruik.
Schinveld

Ik heb een praktijk voor systemische therapie. Dat houdt in dat ik niet alleen kijk vanuit een oorzaak gevolg principe maar alles meeneem wat van invloed is op de problemen die je tegen komt. Te denken valt aan je eigen verleden, je opvoeding, de cultuur, overtuigingen van familie of gezin en de sociale kring waarin je leeft. Als ook aan je eigen karakter, je temperament en hoe je in het leven staat.
Velp

Ik ben Anita en ben een lichaamsgerichte trauma therapeut. Ik geloof dat de verbinding tussen lichaam, gevoel en geest maakt dat je het leven het meest optimaal kunt beleven. Soms zijn door onprettige of bedreigende levenservaringen onderbrekingen in die verbinding. Deze verbindingen herstellen in een veilige medemenselijke setting waarin jij je eigen regie behoudt is de essentie van mijn werk. Ik heb vertrouwen in het zelf-herstellend vermogen van het lichaam.
Therapievormen
- ACT-therapie
- Angst therapie
- Brainspotting Therapie
- Coaching
- Cognitieve gedragstherapie
- EFT - Emotional freedom techniques
- Emdr-therapie
- Exposure therapie
- Hypnotherapie
- IEMT-therapie
- Lichaamsgerichte therapie
- Mindfulness
- NLP
- PSYCH-K
- Psychotherapie
- Schematherapie
- The Journey
Klachten
- Agorafobie
- Angst
- Angst en depressie
- Angst en stress
- Angst en trauma
- Angst voor afwijzing
- Angst voor clowns
- Angst voor de dood
- Angst voor dieren
- Angst voor honden
- Angst voor oorlog
- Angst voor tandarts
- Angstaanvallen
- Angststoornis
- Bindingsangst
- Bloosangst
- Claustrofobie
- Dwangstoornis
- Emetofobie
- Existentiële angst
- Faalangst
- Fobie
- Fomo
- Gegeneraliseerde angststoornis
- Hoogtevrees
- Hyperventilatie
- Hypochondrie
- Intrusies
- Jaloezie
- Obsessief compulsieve stoornis
- Onzekerheid
- Paniekaanval
- Paniekstoornis
- Perfectionisme
- Piekerstoornis
- Plasangst
- Pleinvrees
- Podiumvrees
- Prikangst
- PTSS
- Rijangst
- Smetvrees
- Sociale angst
- Sociale fobie
- Specifieke fobie
- Spinnenangst
- Spreekangst
- Trypofobie
- Verlatingsangst
- Vliegangst
- ✓ 180+ therapeuten
- ✓ Snel een afspraak
- ✓ Ook online therapie
Angst-Therapie Rotterdam
24-03-2025:
Angst-Therapie Haarlem
23-03-2025:
Angst-Therapie Soest