SCAG - Stichting Complementaire en Alternatieve Gezondheidszorg

SCAG
De SCAG staat voor de Stichting Complementaire en Alternatieve Gezondheidszorg.
Therapeuten die aangesloten zijn bij de SCAG bieden hun cliënten een zorgvuldige en deskundige begeleiding bij klachten. Ze voldoen hiermee aan de Wet kwaliteit, klachten en geschillen zorg (Wkkgz), en dragen bij aan de kwaliteit van zorg.
Hieronder staat een overzicht van therapeuten die aangesloten zijn bij de SCAG.
Therapeuten in de omgeving van


Waardering 4,9 uit 5
De gemiddelde waardering van alle therapeuten in de omgeving van is 4,9 uit 5 sterren op basis van 19 reviews.
Alkmaar

- Wachtlijst circa 6 weken -
Angst is vaak een slechte raadgever. Vermijd jij 'normale' dingen in het leven, of zie je er als een berg tegenop om iets aan te gaan? Weet jij rationeel wel dat je niet bang hoeft te zijn, maar lukt het je niet om jezelf tot rust te krijgen? Ik kan jou helpen je angst te onderzoeken en te doorbreken. Zodat je je weer vrij en onbelemmerd voelt.
Praktijk voor Psychotherapie bij angsten (specialisatie in EMDR en EMDR-i), Relatietherapie en Coaching
- Vergoeding mogelijk
Amersfoort

Heb je het wel eens moeilijk met jezelf en loop je tegen dingen aan waar je niet alleen uitkomt?
Angst, onzekerheid, faalangst, stress, een verstoorde (arbeids)relatie, traumatische of emotionele ervaringen (uit het verleden), echtscheiding of rouwverwerking na het overlijden van een dierbaar persoon. Er zijn tal van factoren te noemen die ervoor kunnen zorgen dat je minder goed gaat functioneren of zelfs helemaal uit de roulatie raakt.
Integratieve hypno- psychotherapie is een effectieve kortdurende therapie op maat.
Amsterdam

Are you looking to improve your self-esteem, reduce anxiety, fears and stress? And are you looking to have a healthier lifestyle, be happier in your own skin and overcome emotional and psychological traumas? Or are you experiencing challenges at work that you would like to overcome?
I offer integrative hypnotherapy, cognitive behavioural therapy and psychosocial therapy to help you improve your quality of life.

Cliënten komen bij mij omdat ze bij mij de vrijheid ervaren om helemaal zichzelf te zijn. Ze voelen zich volledig geaccepteerd en durven vrijuit te praten.
Voor therapie bij paniekaanvallen, onzekerheid, perfectionisme, verlatingsangst en angst door gebeurtenissen uit het verleden. Ik kom heel snel tot de kern en neem je mee naar een dieper en breder inzicht in jezelf, je leven, je kracht, je relaties.

Wil je jouw angsten en stress verminderen? Of heb je een fobie die je kwijt wil? Ik bied hypnotherapie, cognitieve gedragstherapie en integratieve psychosociale therapie om de kwaliteit van je leven te verbeteren.
Dan kan je bij mij terecht, ik geef therapie in het Engels, Frans en Nederlands.

Ik nodig je uit om samen met mij te werken aan je angst, fobie, trauma of andere klacht in een prettige omgeving. Je kunt rekenen op een begripvolle, zorgzame therapeut die niet oordeelt. Mijn doel is dat jij van je klacht afkomt en een gelukkig leven gaat lijden met betekenisvolle relaties.
In de sessies gebruik ik psychotherapie technieken die aansluiten bij jou en je klacht. Hypnose kan worden ingezet om het resultaat versterken. In korte tijd kunnen goede resultaten worden behaald.

Integratieve hypno-psychotherapie voor mensen die vaak al van alles hebben geprobeerd om een psychische- of lichamelijke klacht te veranderen.
Met name geschikt bij angst(en), fobie, burn-out, trauma, prikkelbare darm, tinnitus, hoofdpijn.
Neem contact op als je meer wilt weten, of een afspraak wilt maken.

In mijn praktijk begeleid ik mensen op een persoonlijke en professionele manier bij het oplossen van psychische en emotionele problemen, zoals spanningen, angsten, onzekerheid, slaapproblemen, onverwerkte ervaringen, psychosomatische klachten, een gebrek aan concentratie, doorzettingsvermogen, creativiteit en lust for life.
Ik heb speciale aandacht voor angst en fobie. Hierbij kunnen we gebruik maken van emdr-therapie en hypnotherapie.

Praktijk voor Integratieve psychotherapie en hypnotherapie. Voor persoonlijke ontwikkeling, meer zelfvertrouwen, assertiviteit. Onder ander bij stress, angsten, burn-out, depressie, trauma-verwerking, zingeving.

Angst is meestal een slechte raadgever. ik kan jou helpen je angst te onderzoeken. Mijn motto is: je bent nooit te oud om te veranderen.
Ben je op zoek naar een verandering, een zelfonderzoek of naar het oplossen van een probleem dan kan ik jou daar bij helpen. In het leven krijgen we allemaal te maken met problemen. Vaak lossen we die zelf of met hulp van de omgeving op. Soms hebben we een therapeut of coach nodig.

Praktijk Sammels voor psychotherapie bij angsten, relatietherapie en psycho-oncologische hulpverlening.
U kunt op terecht in mijn praktijk in Amsterdam of Oegstgeest (op slechts 25 minuten van Amsterdam en gratis parkeren voor de deur)
Amsterdam-Noord

Praktijk voor Integratieve psychotherapie en hypnotherapie. Voor persoonlijke ontwikkeling, meer zelfvertrouwen, assertiviteit. Onder ander bij stress, angsten, burn-out, depressie, trauma-verwerking, zingeving.
Assendelft

Hallo, ik ben Mathilda Bongaardt en heb sinds 2012 een praktijk in coaching, hypnotherapie en EMDR therapie.
Bij mij kun je terecht voor uiteenlopende angstklachten: faalangst, spreekangst, pleinvrees, onzekerheid, bindingsangst, verlatingsangst, fobieën, paniekaanvallen, hyperventilatie, jaloezie.
Breda

In mijn praktijk voor hypnotherapie en integrale psychosociale therapie kun je terecht voor diverse angstklachten. Angsten kunnen het leven ingrijpend beïnvloeden. Hypnotherapie is een effectieve behandelmethode om belemmerende gedachten, gevoelens en gedragingen te transformeren. Tevens kan deze therapie ingezet worden om de innerlijke balans te herstellen en de eigen regie te hervinden. Om zodoende vrij en voluit te kunnen leven.

Hoi, ik ben Ingrid. Ik werk als integraal psychosociaal therapeut in Breda. Ik begeleid cliënten die hulp zoeken op het gebied van overafhankelijkheid, afhankelijkheidsrelaties. Thema's als vertrouwen/wantrouwen, veiligheid/onveiligheid, dader/slachtofferschap en controle willen houden versus loslaten zijn thema's die ik goed ken en waar ik veel mee werk. Cliënten komen bij mij voor: angsten, traumaverwerking, burn-out klachten, depressieve gevoelens en moeite met contact & relatiebegeleiding (familie &
Brunssum

Ik help mensen met het verwerken van hun angsten en trauma's.
Ik werk met een unieke combinatie van EMDR behandelingen en gesprekstherapie en samenwerking met counselling.
De resultaten zijn hierdoor verrassend effectief.
je kunt bij mij terecht voor allerlei klachten rondom angst, zoals paniekaanvallen of hyperventileren.
Je rusteloos, gespannen, opgejaagd voelen.
Graag wil ik je helpen hiermee om te gaan en ze een plekje geven, zodat jij weer onder controle bent van je leven.
Den Bosch

Als je veel angsten en onzekerheden hebt, beïnvloedt dat alles op zo'n manier dat je steeds verder weg raakt van het leven dat je eigenlijk zou willen leiden. Je kunt je daardoor heel eenzaam voelen.
Je hoeft het niet alleen te doen. Ik werk als registertherapeut met ACT (Acceptance and Commitment Therapy).
Via deze bewezen effectieve therapie help ik jou, aansluitend op wat jij nodig hebt en in jouw tempo om los te komen van de gevoelens en gedachten die jou belemmeren om het leven echt aan te gaan.

Meestal is angst niet de oorzaak maar het gevolg van disbalans in je leven.
Wat ik in mijn werk veel tegenkom, is dat de viereenheid denken, voelen, willen en doen door negatieve levens ervaringen uit evenwicht raakt. Wat vaak overblijft is het eindeloos herhalen van gedachtenpatronen wat de mogelijke oorzaak is van het probleem. Als het voelen, willen en doen hierbij niet betrokken zijn, kun je ook niet verder met je leven en blijf je ongelukkig omdat je zaken niet kunt verwerken en afsluiten.
Diemen

Beheerst de angst jouw leven? Heb je het gevoel steeds ‘aan’ te staan en moeilijk in rust te kunnen zakken? Of voel je juist weinig en is het lastig om in actie te komen? Wil je graag weer leven vanuit vertrouwen en je vrij voelen?
Je hoeft het niet alleen te doen!
Ik bied lichaamsgerichte therapie voor stress / angst klachten en traumaverwerking. Ik werk vanuit een holistisch perspectief met een verbinding tussen lichaam, geest, emoties, sensaties en bewustzijn. Ik gebruik Somatic Experiencing en The Polyvagal Theory.
Driebergen

Welkom, mijn naam is Thekla. Ik begeleid je graag als je worstelt met angsten. Bijvoorbeeld als je bang bent voor (groepen) mensen, om alleen te zijn, naar feestjes te gaan of de straat op te gaan. Als je bang bent dat je ziek wordt of dat een dierbare iets overkomt. Als de angst voor COVID-19 je leven meer bepaalt dan je lief is, als je bang bent voor conflicten etc.
Psychosociaal therapeut met PRI en polyvagal methode (leren reguleren van je zenuwstelsel. Lid NVPA, vergoeding mogelijk.
Emmen

Mijn naam is Mariëlle Janssen. Ik ben opgeleid als Gedragswetenschapper, Psychosociaal en Hypnotherapeut. Ook ben ik in de Mindfulness geschoold.
Mijn werk bestaat uit het behandelen van Stress- Burn-Out; Angsten; hoogfunctionerend Autisme, (PDD-NOS/ Aperger); Chronische Pijn/ SOLK; Prikkelbaar Darm Syndroom (PDS); Afvallen bij Overgewicht (ook met de Therapeutisch Virtuele Maagband) en Stoppen met Roken.
Geldermalsen

Welkom op mijn persoonlijke pagina. Als psychosociaal therapeut behandel ik cliënten met een angst- of paniekstoornis. Angst is een gezonde reactie als waarschuwing bij gevaar. Maar iemand kan ook vaak angstig zijn terwijl daar geen reden voor is. En dat kan uiteindelijk omslaan in een angststoornis die het leven gaat beheersen.
Mijn praktijk begeleidt cliënten op een laagdrempelige manier met behandeling op maat zodat zij weer op een gezonde en prettige manier aan de maatschappij kunnen deelnemen.
Geleen

Ik help mensen met het verwerken van hun angsten en trauma's.
Ik werk met een unieke combinatie van EMDR behandelingen en gesprekstherapie en samenwerking met counselling.
De resultaten zijn hierdoor verrassend effectief.
je kunt bij mij terecht voor allerlei klachten rondom angst, zoals paniekaanvallen of hyperventileren.
Je rusteloos, gespannen, opgejaagd voelen.
Graag wil ik je helpen hiermee om te gaan en ze een plekje geven, zodat jij weer onder controle bent van je leven.

Ik ben gespecialiseerd in behandeling van Angst- en paniekaanvallen, stress, piekeren, PTSS, trauma's en Rouwverwerking. Ik gebruik hiervoor tools zoals EMDR, Mindfulness, ACT, counselling, Cliëntgerichte therapie en meditatie oefeningen. Ook door middel van huiswerkopdrachten en psycho-educatie.
Goirle

" Geef mij je angst" is de titel van een lied van Guus Meeuwis. Mooie tekst en hoopvol.
Veel mensen hebben soms angst, voor gewone en minder gewone dingen: spinnen, muizen, om in een vliegtuig te stappen, om te falen. Vijf tot dertien procent van de mensen krijgt er ooit in het leven last van. Het begint meestal op jong-volwassen leeftijd. Als het je leven belemmert en je niet meer gewoon kunt doen wat je zou moeten of willen (naar school gaan, naar buiten gaan, slapen, werken enz.) dan wil ik je helpen.
Groesbeek

Angst is zo’n vertrouwd verschijnsel in ons bestaan dat velen van ons ermee hebben leren leven. Soms kan deze echter te groot worden, zodat ze ons gaat overheersen en een leven waarin we tot ontplooiing komen niet meer mogelijk is. Om onze angsten te overwinnen is het nodig dat we ze beter leren kennen.
Vormen van angst kunnen zijn; faalangst, verlegenheid, onzekerheid, paniek, hypochondrie, verlatingsangst.
Heemskerk

Angsten en fobieën kunnen goed aangepakt worden. Je kunt bij mij terecht voor; onder andere: faalangst, verlatingsangst ( jaloezie ), paniekaanvallen, angst voor ziekten, fobieën.
Heiloo

Angsten en fobieën kunnen je behoorlijk in de weg staan. Gelukkig kun je hier wat aan doen. Je kunt leren anders om te gaan met je angst of fobie zodat je er minder of helemaal geen last meer van hebt. Ik leer je praktische tools en geef handvatten waarmee je leert anders om te gaan met je angst of fobie. Je krijgt weer vertrouwen in jezelf en/of het leven.
Hillegom

Heb je last van faalangst, verlatingsangst, bindingsangst, rijangst, smetvrees of andere angsten? Vrees je een paniekaanval? Dan bepaalt angst je leven en heb je daar last van. Als therapeut begeleid ik je bij de aanpak van jouw angstklachten. Dat werkt bevrijdend en geeft je de ruimte en de energie om weer meer van het leven te kunnen genieten. Ik ben gespecialiseerd in integratieve psychotherapie, hypnotherapie en EMDR en stem mijn behandeling af op wat jij nodig hebt om te kunnen veranderen.
Hoofddorp

Word je overmand door gevoelens van angst of onzekerheid? Misschien door een concrete aanleiding zoals een verlies, stukgelopen relatie of problemen op je werk. Of herken je dat je dit gevoel eigenlijk altijd al diep van binnen hebt gehad en heb je je toch staande weten te houden in de wereld? Heb je het gevoel dat je nu vastloopt en zie je geen oplossing?
Dan kun je je geholpen voelen door een aantal sessies met mij om bewust te worden van wat er aan de hand is. We zoeken hoe je de veiligheid in jezelf terug kunt vinden.
Huissen

Meestal is angst niet de oorzaak maar het gevolg van disbalans in je leven.
Wat ik in mijn werk veel tegenkom, is dat de viereenheid denken, voelen, willen en doen door negatieve levens ervaringen uit evenwicht raakt. Wat vaak overblijft is het eindeloos herhalen van gedachtenpatronen wat de mogelijke oorzaak is van het probleem. Als het voelen, willen en doen hierbij niet betrokken zijn, kun je ook niet verder met je leven en blijf je ongelukkig omdat je zaken niet kunt verwerken en afsluiten.
IJsselstein

Psycholoog IJsselstein-Nieuwegein. Ook voor de effectieve aanpak van angsten. Angsttherapie die gericht is op specifieke vormen van angst en maatwerk biedt voor elke individuele client. Geen wachtlijst. 5 dagen per week afspraken, ook 's avonds. Hier geen standaardoplossingen. Elke cliënt en elke vorm van angst is gebaat bij een unieke aanpak. Professioneel, persoonlijk en altijd gericht op resultaat. Maak snel een afspraak.
Klaaswaal

Met behulp van gestalttherapie help ik je bij diverse psychologische en psychosomatische klachten, zoals het opheffen van emotionele stilstand, negatief zelfbeeld, het afronden van onafgemaakte zaken, het leren aangeven van grenzen, en dergelijke
Ook bij verschillende angstvormen, zoals sociale angsten, bindingangst, verlatingsangst of andere angsten en onzekerheden.
Laren

Angst. Angst om contacten te leggen met anderen, vriendschappen te sluiten, relaties in stand te houden. Pijnlijke ervaringen uit het verleden. Grenzen stellen in relaties. Angst om je lichaam te voelen. Angst om emoties te voelen omdat ze overweldigend zijn. Angst om kwetsbaar te zijn. Angst voor het onbekende. Angst voor het verleden. Angst voor de toekomst. Zoveel angsten. Samen aan de slag gaan om balans te vinden tussen menselijk verlangen naar zowel nieuwheid en uitdaging als veiligheid en behoudendheid.
Malden

Angst is reëel en nodig, maar soms overheersend. Angst zou u ten gunste moeten dienen en niet u verlammen. Angst kan u zodanig beïnvloeden waardoor u in uw dagelijkse leven op persoonlijk en maatschappelijk vlak niet meer kan functioneren. Dit kan verstrekkende gevolgen hebben.
Analytische therapie maakt o.a. gebruik van psychotherapie en andere vormen van therapie, waarmee u werkt aan een duurzame verandering en u werkt aan het vergroten van een kwalitatief leven.
Middelburg

In mijn praktijk wil ik mensen begeleiden die willen veranderen van binnenuit. Mensen die dingen willen veranderen in hun leven en dit niet alleen vanuit hun verstand willen doen, maar ook diep van binnen, vanuit hun hart. Om zo blijvende verandering te bewerkstelligen en steeds meer te kunnen gaan groeien en bloeien. Je bent van harte welkom, mooi mens!
Nieuw-Vennep

Je kunt bij mij terecht voor therapie en coaching bij verschillende soorten angsten.
En daarnaast ook met andere klachten zoals stress, burnout, rouwverwerking, relatieproblemen.
Nieuwerkerk aan den IJssel

Mijn naam is Wilma. Mensen brengen naar een gezonde verbinding met zichzelf en anderen is mijn verlangen en mijn passie. Omdat ik geloof dat dit een manier is om weer te komen tot hoe mensen van oorsprong zijn bedoeld.
Nunspeet

Welkom in mijn praktijk.
Voel je je snel angstig of treed er paniek op de voorgrond of wordt je belemmerd door onzekerheid die je dagelijks leven beïnvloeden op je werk of in je persoonlijke relaties.
Neem dan contact op met mij. Gesprekken kunnen je dan helpen vat te krijgen op angstige gedachten en emoties, en de weg in te slaan naar een vrijer mens die in verbinding staat met zichzelf en zijn omgeving.
Obdam

Angst therapie in Obdam.
Voel je vooral welkom.
Mijn naam is Bea Hop en werk sinds 2008 in mijn eigen praktijk voor psychosociale hulpverlening. Hiernaast werk ik / heb ik gewerkt binnen diverse ggz settingen.
Ik werk onder andere met psychosociale en aandachtgerichte cognitieve therapie, mindfulness en yoga, systemisch werk – trauma gericht met EMDR- werk veel met onderdelen van de schema therapie en diverse lichaamsgerichte en creatieve werkvorm
Oegstgeest

Praktijk Sammels is een praktijk voor integratieve therapie bij angsten, relatietherapie en psycho-oncologische hulpverlening.
Oss

Als je veel angsten en onzekerheden hebt, beïnvloedt dat alles op zo'n manier dat je steeds verder weg raakt van het leven dat je eigenlijk zou willen leiden. Je kunt je daardoor heel eenzaam voelen.
Je hoeft het niet alleen te doen. Ik werk als registertherapeut met ACT (Acceptance and Commitment Therapy).
Via deze bewezen effectieve therapie help ik jou, aansluitend op wat jij nodig hebt en in jouw tempo om los te komen van de gevoelens en gedachten die jou belemmeren om het leven echt aan te gaan.
Purmerend

Ik ben Mari louise en behandel reeds meer dan 15 jaar diverse angstklachten in mijn praktijk. Vanuit de integratieve benadering maak ik gebruik van verschillende psychologische stromingen zodat ik de behandeling altijd speciaal kan richten op dát wat jij precies nodig hebt om je angst te doen afnemen. Leven met angst is geen pret, het belemmert je in je leven: en dat wil je niet langer. Neem gerust contact met me op, zodat we in alle rust kunnen ontdekken wat ik voor jou kan betekenen.
Rockanje

Leven met angsten en fobieën kan vreselijk zijn. Het kan je belemmeren in het ten volle genieten van wat de dag je brengt en in je sociale contacten. Als je dat niet meer wilt, dan kan ik je helpen.
Schoonhoven

Hypnottherapie Schoonhoven: Ik kan je helpen los te laten wat in de weg zit om je leven voluit te kunnen leven. Je gaat je kwaliteiten benutten waardoor je nieuwe keuzes kunt maken.
Sint-Michielsgestel

Je hebt nu zo'n last van die angst dat het je leven enorm beïnvloedt. Misschien neemt het de vorm van een fobie aan. Zo angstig dat je geen krachtig leven meer kan leiden. Dat wil je niet meer. Je wil anders kunnen reageren en je wil jezelf kunnen zijn.
Je bent van harte welkom! Ik begeleid jou graag door je angst heen, zodat je vrijer kunt gaan leven.
Ik ben Deanneke Steenbeek, gespecialiseerd in overlevingsmechanismen, EMDR, lichaamswerk en systemisch werk.
Meestal geen wachtlijst, ook 's avonds mogelijkheden.

""Bewustwording van de oorzaken van onderliggende blokkades helpt je om beter om te gaan met je angsten. Ik ervaar dit dagelijks in mijn praktijk. Samen gaan we aan het werk om je onderliggende overtuigingen te benoemen. We kijken naar de beste aanpak"".
dit schreef ik voor de Coronaperiode.
Nu is er extra aanleiding om angsten te voelen. hoe gaat het met je? hoe voel je je?
Spaarndam

Mijn praktijk is er voor degene die angst, paniek, een lage eigenwaarde, stress, vermoeidheid, trauma(s) ervaart. Voor degene die de mensen om zich heen belangrijker vindt dan zichzelf en dit anders zou willen, die onrust ervaart maar niet goed weet waarom en die niet lekker in zijn vel zit maar niet kan duiden wat dit maakt! Ik kijk graag met jou samen wat werkt voor jou. Ik heb er namelijk alle vertrouwen in dat de oplossing voor elke uitdaging altijd in jezelf te vinden is! Wees van harte welkom!
Uithoorn

Heb je moeite met het verwerken van een traumatische ervaring of een ingrijpend verlies?
Heb je last van overmatige angst, woede of vermoeidheid?
Wil je meer in contact komen met je eigen levensenergie?
Traumatherapie
Traumatherapie helpt je om ervaringen uit je verleden een plek te geven, zodat je er geen last meer van hebt of de gevolgen ervan goed kunt hanteren. Uitgangspunt is – net als bij psychotherapie – om toe te werken naar de veranderingen die jij wilt realiseren voor jezelf.
Veenendaal

Mijn missie is: jou helpen sterker in het leven te staan.
Ik ben professioneel, goed opgeleid en gespecialiseerd in psychologische hulpverlening, (jeugd)trauma's en angsten.
Ik werk vanuit een christelijke levensovertuiging.
Venlo

Meestal is angst niet de oorzaak maar het gevolg van disbalans in je leven.
Wat ik in mijn werk veel tegenkom, is dat de viereenheid denken, voelen, willen en doen door negatieve levens ervaringen uit evenwicht raakt. Wat vaak overblijft is het eindeloos herhalen van gedachtenpatronen wat de mogelijke oorzaak is van het probleem. Als het voelen, willen en doen hierbij niet betrokken zijn, kun je ook niet verder met je leven en blijf je ongelukkig omdat je zaken niet kunt verwerken en afsluiten.
Wagenborgen

Ik bied kortdurende therapie aan bij trauma's, fobieën, onzekerheid, verlatingsangst en situaties die ons bezighouden. Heb jij ten gevolge hiervan klachten als stress, spanning,-hoofdpijn of andere ongemakken. Durf eens verder te kijken. Ik kan helpen om je leven weer ter hand te nemen. Je mag gratis 0.20 min komen kennismaken. Jij kunt dan vertellen over wat je bezighoudt en merk dan ook of er een klik is. Het is immers belangrijk dat jij je veilig en vertrouwd voelt.
Wageningen

Wil je nou eindelijk eens rust in je hoofd en ontspanning ervaren? Je op je gemak voelen? Ik help jou hier graag bij. Kortdurende psychosociale therapie voor volwassenen en jongvolwassenen.
Geen wachtlijst, vrijblijvende kennismaking.
Do you have anxiety problems and feel stressed? It will be my pleasure to help you find more inner peace and feel more relaxed. English spoken coaching/therapy for adults and young adults.
No waiting list, free aquintance.
Woensdrecht

Wil je echt een verandering in je leven, je relatie, je gezin, je sociale leven of je werk? Wil je jezelf veranderen door niet meer vanuit angst te leven? Laat mij je helpen je (weer) 'te leren leven'.
Leer (weer) te leven vanuit 'jezelf te kennen', vanuit 'je eigen IK', 'je eigen vrijheid'.
Bewustwording van je eigen proces van weerbaarheid wat bij ieder mens op 'zijn eigen wijze' zelfvertrouwen kan geven tijdens het volgen of bepalen van zijn of haar 'eigen route'.
Zwolle

Angst, fobie, trauma en hyperventilatie het kan je lelijk in de weg zitten. Er zijn vele manieren om het te verminderen of er zelfs van af komen. We starten een traject op en ik zet in wat goed is voor jou. Vanuit de integratieve psychotherapie werken we met gedachten, emoties en beelden. Waar nodig ondersteunen we jouw proces met EMDR of Buteyko (=ademtherapie).

Bij angst is het belangrijk zicht te krijgen op patronen en reacties vanuit het lichaam. Het gevoel van angst is heftig en lastig. Angst confronteert je met je kwetsbaarheid en achter de angst zit vaak iets waardevols van jezelf verborgen. Ik werk met diverse methodes om meer houvast te vinden. Gedeeltelijke vergoeding is vaak mogelijk via de zorgverzekeraar.
Online angstfobie therapie

Leven met angsten en fobieën kan vreselijk zijn. Het kan je belemmeren in het ten volle genieten van wat de dag je brengt en in je sociale contacten. Als je dat niet meer wilt, ben je welkom in mijn praktijk.
Door middel van Kinesiologie en EMDR kunnen we iets aan je angsten en fobieën doen zodat je weer vrij in het leven staat.
Therapievormen
- ACT-therapie
- Angst therapie
- Coaching
- Cognitieve gedragstherapie
- EFT - Emotional freedom technique
- Emdr-therapie
- Exposure therapie
- Hypnotherapie
- Lichaamsgerichte therapie
- Mindfulness
- PSYCH-K
- Psychotherapie
- The Journey
Klachten
- Agorafobie
- Angst
- Angst en depressie
- Angst en stress
- Angst en trauma
- Angst voor afwijzing
- Angst voor clowns
- Angst voor de dood
- Angst voor dieren
- Angst voor honden
- Angst voor oorlog
- Angst voor tandarts
- Angstaanvallen
- Angststoornis
- Bindingsangst
- Bloosangst
- Claustrofobie
- Dwangstoornis
- Emetofobie
- Existentiële angst
- Faalangst
- Fobie
- Fomo
- Gegeneraliseerde angststoornis
- Hoogtevrees
- Hyperventilatie
- Hypochondrie
- Intrusies
- Jaloezie
- Obsessief compulsieve stoornis
- Onzekerheid
- Paniekaanval
- Paniekstoornis
- Perfectionisme
- Piekerstoornis
- Plasangst
- Pleinvrees
- Podiumvrees
- Prikangst
- PTSS
- Rijangst
- Smetvrees
- Sociale angst
- Sociale fobie
- Specifieke fobie
- Spinnenangst
- Spreekangst
- Trypofobie
- Verlatingsangst
- Vliegangst
- ✓ 180+ therapeuten
- ✓ Snel een afspraak
- ✓ Ook online therapie
COVID-19 update:
Bij de meeste therapeuten op deze site kun je op dit moment naar de praktijk komen.
Toch liever online therapie?
Een deel van onze therapeuten biedt ook online (video) therapie aan, ook tijdens de lockdown.
gedachtes die je hebt verzamelen
Verlatingsangst:
Een nieuw betekenis van het begrip 'verlating'
PTSS:
Stabiel genoeg zijn voor trauma behandeling
Het heeft me veel rust gegeven
Dave | Maastricht | 9 jun 2021:
EMDR als zeer helpend ervaren
Anoniem:
Erg geholpen
| Disclaimer | Privacy verklaring | Reviews | Login |