Angstfobietherapie
Netwerk van therapeuten
bij angst en fobie
Angstfobie therapie
  • Een Indiase Mysticus over de angst rondom een pandemie

    Iemand stelde de volgende vraag aan een Indiase mysticus: "Hoe vermijd ik de pandemie?" Dit ging destijds over het aids virus, maar het antwoord geldt nu net zo goed voor het corona virus!

    Antwoord: "Je stelt de verkeerde vraag, de juiste vraag zou moeten zijn hoe je de angst om te sterven, veroorzaakt door de epidemie (pandemie), kunt vermijden.

    Omdat het heel makkelijk is om het virus te vermijden, is het heel moeilijk om de angst in jou en in de wereld te vermijden. Mensen zullen meer sterven aan deze angst dan aan de epidemie.

    Er is GEEN virus in deze wereld gevaarlijker dan ANGST. Begrijp deze angst, anders word je een dood lichaam voordat je lichaam sterft. Het heeft niets met het virus te maken.

    De enge sfeer die je op deze momenten voelt is collectieve waanzin... Het is duizend keer gebeurd en zal blijven gebeuren. En het gaat door als je de psychologie van drukte en angst niet begrijpt.

    Je houdt je angst meestal op afstand, maar op het moment van collectieve waanzin kan je bewustzijn helemaal verloren gaan.

    Je zult niet eens weten wanneer je de controle over je angst hebt verloren.
    Dan kan angst je alles laten doen.

    In zo ' n situatie kun je ook je eigen leven of het leven van anderen nemen.
    Er gaat zoveel gebeuren de komende tijden: Veel mensen zullen zelfmoord plegen en veel mensen zullen meer doden.

    Let op, wees bewust. Kijk geen nieuws dat angst triggert. Stop met praten over de epidemie, steeds opnieuw hetzelfde herhalen is als zelfhypnose.

    Angst is een soort zelfhypnose. Dit idee zal chemische veranderingen in het lichaam veroorzaken. Als je keer op keer hetzelfde idee herhaalt, wordt er een chemische verandering getriggerd die soms zo giftig kan zijn dat je er dood aan kan gaan.

    Tijdens een epidemie wordt energie over de hele wereld irrationeel.
    Zo kun je op elk moment in een zwart gat vallen.

    Meditatie wordt dan een beschermende aura waarin geen negatieve energie kan doordringen. ′′
    Anoniem

Forum Tips bij angsten - algemeen

Dit is een tip uit het tipsforum Angsten algemeen.
Lees meer tips over Angsten algemeen

Meer ondersteuning nodig?
Therapie bij Angsten algemeen

© Angstfobietherapie.com - Therapie bij angst, fobie en paniek
Disclaimer | Privacy verklaring | Over ons | Reviews | Tips | Lotgenotenverhalen | Login