Angstfobietherapie
Netwerk van therapeuten
bij angst en fobie
Angstfobie therapie
  • Door het blowen steeds angstiger

    Ik heb sinds 3 jaar nu last van een sociale angststoornis. Wat het rare is aan dit verhaal is dat ik er eigenlijk helemaal niet de karakter voor heb, en dit niet iets is waar ik mee geboren ben. Ik ben normaal iemand die juist heel social is en graag van gezelligheid houd (hield) Ik heb deze stoornis ontwikkeld doordat ik 3 jaar geleden door het blowen dit ben opgelopen. Ik merkte dat ik me door het blowen steeds angstiger begon te voelen. Gelukkig verdween dit naarmate ik weer nuchter werd. Tot ik op en dag de volgende ochtend wakker werd en merkte dat ik me bij gezelschap nog steeds heel angstig voelde. Me hart begon te kloppen. Me stem begon over te slaan of ik kwam lucht te kort tijdens het praten. Ik wist me geen houding te geven en begon sociale contacten te vermijden. Is er iemand die precies hetzelfde heeft meegemaakt. Ik zou het graag willen weten. Is dit iets wat ook weer over gaat met de tijd? Of groei je hier wel overheen.
    Anoniem
    > 2 jaar geleden
    Anoniem 2 Laatste bericht: > 2 jaar geleden
    • Wat vervelend dat je hier last van hebt. Ik weet uit ervaring dat drugs rare dingen met ons lichaam en geest kan doen. Ik kan uit je verhaal niet opmaken hoelang en hoeveel je (dagelijks) geblowt hebt. Was er ook een reden dat je ging blowen, bijvoorbeeld om nare gebeurtenissen/problemen etc? Soms kunnen onverwerkte dingen naar de oppervlakte komen, die je bijvoorbeeld lang vermeden of onderdrukt hebt. Als dit niet het geval is, dan kan het misschien neurologisch zijn. Drugs kan je hele (hormonale) systeem ook uit balans gooien. Bij mij was mijn dopamine en serotonine uit balans, en had ik last van angsten, depressie, hartritmestoornissen en andere neurologische klachten. Dit heeft tijd nodig om te herstellen, bij de een langer dan bij de ander.

      Ik zou je klachten/symptomen voorleggen aan je huisarts. Wees daar niet bang voor. Praat erover met iemand. Ik hoop dat het spoedig beter met je gaat, en je angst klachten en hartkloppingen zullen afnemen.

      Sterkte!

      Dewi
      > 2 jaar geleden
    • Alle reacties weergeven...
    • Dag Indra,

      U bent zeker niet abnormaal. Elk mens is anders, en we hebben allemaal verschillende behoeften. Deze behoeften zijn ook onderhevig aan verandering. Als u op moment voelt dat u graag alleen bent, zonder mensen, dan is dat helemaal okey.


      Lieve groet,



      Dewi

      Dewi
      > 2 jaar geleden
    • Reacties verbergen...

Forum Sociale angst / Sociale fobie - forum lotgenoten

Dit is een verhaal uit het forum Sociale angst / Sociale fobie.
Lees meer verhalen over Sociale angst / Sociale fobie

Meer ondersteuning nodig?
Therapie bij Sociale angst / Sociale fobie

Op zoek naar tips?
Tips bij sociale angst / sociale fobie

© Angstfobietherapie.com - Therapie bij angst, fobie en paniek
Disclaimer | Privacy verklaring | Over ons | Reviews | Tips | Lotgenotenverhalen | Login