Angstfobietherapie
Netwerk van therapeuten
bij angst en fobie
Angstfobie therapie
  • Ben ik dan abnormaal?

    Sinds de dood van mijn man ben ik alleen met mijn hond, en nu besef ik pas dat ik het gelukkigst ben zonder mensen om mij heen. Anderzijds hoor ik soms dat mensen mensen nodig hebben, dat niemand gemaakt is om alleen te zijn. Ben ik dan abnormaal?
    Indra
    > 2 jaar geleden
    Indra 2 Laatste bericht: 18-05-2024
    • Beste Indra,

      Het feit dat je nu de behoefte hebt om even alleen te zijn is helemaal prima. Dat maakt van jou echt geen "abnormaal" persoon. Doe vooral waar je zelf goed bij voelt. Kijk alleen uit dat je jezelf niet gaat isoleren. Dus zolang het alleen zijn helpend voor je is, is het prima. En als je gaandeweg weer behoefte krijgt aan contact, kan je het altijd nog opzoeken.

      Liefs en sterkte

      Anoniem
      > 2 jaar geleden
    • Alle reacties weergeven...
    • Nee hoor.ik dacht dat ook altijd.ik ben 73 en 14 jaar weduwe.ik ben veel alleen en als ik wel onder de mensen kom wordt dat snel te veel en ga ik naar huis.

      Coby
      18-05-2024
    • Reacties verbergen...

Forum Sociale angst / Sociale fobie - forum lotgenoten

Dit is een verhaal uit het forum Sociale angst / Sociale fobie.
Lees meer verhalen over Sociale angst / Sociale fobie

Meer ondersteuning nodig?
Therapie bij Sociale angst / Sociale fobie

Op zoek naar tips?
Tips bij sociale angst / sociale fobie

© Angstfobietherapie.com - Therapie bij angst, fobie en paniek
Disclaimer | Privacy verklaring | Over ons | Reviews | Tips | Lotgenotenverhalen | Login