
						
						 Goed dat je de stap gaat zetten.
Laat een bericht achter en ik neem zo snel mogelijk contact met je op.
						
						
					
    	    Laat een bericht achter en ik neem zo snel mogelijk contact met je op.
Erna | Integratief therapeut
Introductie
Je bent van harte welkom in mijn praktijk. Wanneer je verlangt naar leven in keuzevrijheid om te kunnen zijn de mooie persoon die je al bent.Soms kunnen overweldigende gevoelens van angst en bijbehorende negatieve gedachten je belemmeren om voluit te kunnen leven. En merk je dat je nog steeds last hebt van gebeurtenissen uit het verleden, korter of langer geleden, of steeds bezig bent met wat er allemaal kan gebeuren in de toekomst.
Waardoor je last kunt hebben van paniekaanvallen, piekeren en dingen gaat vermijden. Maar ook van lichamelijke klachten zoals regelmatig terugkerende hoofd- en nekpijn, moeite met ontspannen en slapen.
In mijn praktijk gaan we samen aan de slag om te werken aan hetgeen je wilt bereiken. Door middel van verschillende interventies, afgestemd op wat bij jou past, wordt therapie op maat gegeven. We gaan aan de slag op zowel cognitief- als gevoelsniveau.
Zodat je vanuit je kracht en kwaliteiten steeds meer kunt gaan groeien en bloeien en echte keuzevrijheid kunt gaan ervaren, en steeds meer kunt zijn, de persoon die jij bent en altijd al was. In verbinding met jezelf en de omgeving. En blijvende verandering op gang komt, van binnenuit.
Je mag komen met alles wat in je is, met wat jou bezig houdt, en waar jij het over wilt hebben. Je krijgt persoonlijke aandacht, zonder oordeel, in een vertrouwde en veilige setting.
Vanuit mijn eigen angsten, struggles en zoektocht ben ik dit werk gaan doen. Vanuit het verlangen om mensen te helpen recht te doen aan wie ze zijn en te helpen voluit te kunnen leven. Ik houd van mensen en ben zeer geinteresseerd in wat in hen leeft en hen drijft. Ook houd ik van buiten zijn, sporten en bewegen, en spelenderwijs leren.
Ik ben getrouwd en moeder van 2 jongvolwassenen. Vanuit mijn intuitie voel ik veel dingen aan, wat me steeds helpt om verbinding te houden met mezelf, en daardoor ook met de ander.
Wil je meer weten of een afspraak maken, neem dan contact met mij op.
De therapie kan gevolgd worden d.m.v. verschillende (op maat gemaakte) trajecten.
Erna
Online therapie
Er is mogelijkheid tot online therapie via Zoom.Opleidingen & registraties
Vakspecialist playfulness bij The School of PlayIntegratieve therapie opleiding bij Groundwork (afgerond in 2020)
Integratieve coach opleiding bij Groundwork (afgerond in 2018)
HBO-Verpleegkunde (afgerond in 2002)
Cursus traumaverwerking o.l.v. Bessel van der Kolk (2021)
Training hechting en troost (2021)
Training hechtingsstijl en liefdesrelaties (2021)
Training Suicide preventie (2021)
Registraties
- VIT - Vereniging van Integraal Therapeuten
- RBCZ - Register Beroepsbeoefenaren Complementaire Zorg
- SCAG - Stichting Complementaire en Alternatieve Gezondheidszorg
- AGB-code
Ik bied therapie aan in
Specialisaties
Mijn specialisatie ligt o.a. op het gebied van neurodiversiteit zoals o.a. hooggevoeligheid, hoogbegaafdheid en traumaklachten, zoals vroegkinderlijk trauma en religieus traumasyndroom.De te verwachten aantal sessies is afhankelijk van je hulpvraag, en wat nodig is om te bereiken wat jij wilt en hoe diep jij wilt gaan.
Een traject bevat minimaal 6 sessies.
De meest behandelde angsten in mijn praktijk:
- Angst en onzekerheid in contact met anderen.
- Omgaan met angst bij hooggevoeligheid en/of hoogbegaafdheid.
- Angst klachten vanuit trauma in kindertijd (bijv. verantwoordelijkheid op je nemen voor gevoelens en emoties van anderen, schuldgevoel, laag zelfbeeld).
- Angstgevoelens door grenzenproblematiek.
- Angst door hechtingsproblemen.
Therapievormen
- ✓ Angst therapie
- ✓ Coaching
- ✓ EFT - Emotional freedom techniques
- ✓ Emdr-therapie
- ✓ Hypnotherapie
- ✓ Mindfulness
- ✓ Psychotherapie
Behandeling van
- ✓ Angst
- ✓ Angst en depressie
- ✓ Angst en trauma
- ✓ Angst en stress
- ✓ Angst voor afwijzing
- ✓ Angst voor de dood
- ✓ Angst voor tandarts
- ✓ Angstaanvallen
- ✓ Bindingsangst
- ✓ Bloosangst
- ✓ Existentiële angst
- ✓ Faalangst
- ✓ Fobie
- ✓ Fomo
- ✓ Hyperventilatie
- ✓ Onzekerheid
Tarieven
Traject prijzen met verschillende tarieven.90 euro per sessie. (1 uur)
Losse sessies kunnen alleen gevolgd worden na het volgen van een traject.
Veel verzekeraars bieden een gedeeltelijke vergoeding vanuit een aanvullende verzekering. Integratieve therapie valt onder complementaire zorg. Informeer hiernaar bij je zorgverzekeraar.
Openingstijden
| Maandag | 10.00-17.00 uur | 
| Dinsdag | 09.00-17.00 uur | 
| Woensdag | 11.00-17.00 uur | 
| Donderdag | 09.00-17.00 uur | 
| Vrijdag | 11.00-16.00 uur | 
| Zaterdag | - | 
| Zondag | - | 
Praktijkfoto's
Neem contact op
Wil jij ook verandering?Ja, ik wil verandering
( Nee, ik zoek nog verder )
          
			 
				 Goed dat je de stap gaat zetten.
Laat een bericht achter en ik neem zo snel mogelijk contact met je op.
				
		Laat een bericht achter en ik neem zo snel mogelijk contact met je op.
  
	Angst en fobie
	
		
					
					
	
			
      Zoek op provincie
      
      
      
      - ✓ 180+ therapeuten
- ✓ Snel een afspraak
- ✓ Ook online therapie
Zoek een therapeut in
	    
			
	
        © Angstfobietherapie.com - Therapie bij angst, fobie en paniek 
        
      
      