Mijn naam is T.Dekker ben 24 jaar oud en heb eigenlijk heel mijn leven al rare klachten die lijken op die van ADD/ Generaliseerde Angstoornis / HSP. Ik ga niet heel mijn levensverhaal delen van de afgelopen jaren, want ik weet grof weg niet waar ik moet beginnen. Dus houd ik het bij het afgelopen jaar.
Ik ben werkzaam als kok, 4 dagen in een week voor 38 uur totaal. Dit bevalt prima, heb al in me korte levensjaar van alles geprobeerd. Alleen kom ik toch steeds bij hetzelfde. De symptomen van werk gerelateerd aan ADD , daar herken ik mezelf heel erg in. Ook in die van hps en angstoornis. Het is moeilijk om vol te houden, altijd oververmoeid. Wat voor werk ik ook doe. Dus horeca, simpel werk met enorm veel structuur. Wat uitdagender werk etc etc ik heb echt al alles geprobeerd. Nu door de regels ik dus al bijna 6 maanden thuiszit. Omdat we niet aan take away doen. Merk ik dat ik mezelr nog vermoeiender ga voelen. En nog meer ga piekeren. Ben bang om te gaan werken, bang voor dit bang voor dat. Heb eigenlijk constant een onrustig gevoel en kan dit niet plaatsten. Het voelt alsof ik steeds teveel heb geslapen en overdag nog steeds slaap terwijl ik wakker ben. Als ik me conditie probeer te verbeteren gaat het mis, houd niks lang vol en een fietsrit van 3 km is al teveel. Zelf loop ik al bij een adem fysio en psycholoog. Alleen ik ga switchen van psycholoog want ik merk niet dat ik echt verder raak. Van de zomer had ik dmv corona en bang gevoel en veel werken veel last van paniekaanvallen en voelde me niet op me gemak. Heb constant chronische hypverventilatie en adem oefeningen helpen niet! Ik ben het een beetje beu zo, en vroeg ke af of er iemand is die zichzelf herkent in mijn verhaal en ook wat tips heeft?
Ben zelf bang om medicatie te nemen, bang om ergens anders te gaan slapen. Bang om een rondje te lopen en ik ben constant aan het piekeren.
Wie o wie heeft er wat tips en / of wilt zijn ervaring delen met klachten die gerelateerd zijn aan ADD / Angstoornis!
Hopelijk heb ik het een beetje goed uitgelegd en kan iemand mijn helpen.
Alvast bedankt.
Groetjes,
T. Dekker